NiUS Radio Uniwersytetu Szczecińskiego opublikowało wywiad z przedstawicielkami Koło Naukowe Horyzonty Krytyki.

„Horyzonty Krytyki” to nowe koło naukowe, które skupia wokół siebie osoby z Uniwersytetu Szczecińskiego zainteresowane literaturą i sztuką. O najbliższych działaniach koła, podcaście w NiUS Radiu oraz tym, kto może do nich dołączyć opowiadają Gabriela Raczkowska – wiceprzewodnicząca koła, a także Amelia Mazan – jego członkini.
Zapraszamy do wysłuchania pod adresem: https://niusradio.pl/podcasty/2722-rozmowa-dnia-gabriela-raczkowska-i-amelia-mazan-kolo-naukowe-horyzonty-krytyki

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Szczecińskiego, interesujących się mediami i dziennikarstwem oraz literaturą i sztuką, do udziału w pracach koła naukowego. Kontaktować się można z zarządem koła (Facebook) lub z opiekunami naukowymi koła, pracownikami Instytutu Literatury i Nowych Mediów: dr. hab. Sławomirem Iwasiowem (slawomir.iwasiow@usz.edu.pl) oraz dr. Krzysztofem Flasińskim (krzysztof.flasinski@usz.edu.pl).