Na korytarzach Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego można oglądać projekty badawcze na temat „Współczesne tendencje w literaturoznawstwie: Neo-Victorian Biofiction”, przygotowane pod kierunkiem dr Barbary Braid z Zespołu do Badań Literatury i Kultury Popularnej, działającego przy Instytucie Literatury i Nowych Mediów US. Research posters stworzyli studenci I roku kierunku filologia angielska, studia 2. stopnia. Projekty można oglądać na drugim piętrze budynku nr 4 na Kampusie Piastów Uniwersytetu Szczecińskiego. Można również porozmawiać z autorami prac. Research posters są naukowymi opracowaniami wybranego przez studentów tematu. Są również jednym z elementów budowania ścieżki kariery naukowej i wstępem do kolejnych etapów, głównie – wystąpień podczas konferencji naukowych.

Autorom i opiekunce naukowej gratulujemy!