Zakończyły się wykłady i warsztaty z cyklu naukowo-metodycznych zajęć, prowadzonych w Instytucie Literatury i Nowych Mediów US przez dr Isabelle Namèche z Uniwersytetu Lumière Lyon 2.
Dr Isabelle Namèche wygłosiła wykłady na temat niewyrażalności uczuć i zmian w postrzeganiu cielesności od czasów starożytnej Grecji do epoki modernizmu na przykładzie tańca Isadory Duncan.
Nie zabrakło ćwiczeń praktycznych, prowadzonych dla studentów, szczególnie członków kół naukowych działających przy naszym Instytucie oraz studentów kierunku filologia romańska.

Zajęcia i spotkania trwały na Kampusie Piatów przez cały tydzień. Relacjonowaliśmy je na stronie Instytutu w serwisie Facebook. Zapraszamy do śledzenia informacji o tym i innych wydarzeniach na bieżąco pod tym adresem.